DOWIEDZ SIE WIĘCEJ...

Wózki Do Zadań Specjalnych

Wyboiste i kręte ścieżki w urokliwej scenerii górskiego pejzażu, nierówne chodniki w zgiełku dużego, zatłoczonego miasta, rodzinny, popołudniowy spacer po plaży czy weekendowe zakupy w centrum handlowym pomiędzy alejkami - niezależnie od miejsca i terenu, Baby World sprawdzi się w każdych warunkach.

Nie bez powodu naszym sztandarowym hasłem jest swoista deklaracja, że to wózek do zadań specjalnych.
Zastosowanie nowoczesnych i unikalnych rozwiązań w dziedzinie technologii produkcji, precyzyjne systemy wspomagające zwrotność i płynność jazdy oraz intuicyjne mechanizmy adaptacji(intuitive adaptive system – IAS), znacząco wpływają na wygodę użytkowania, ale przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Układ amortyzacji (shock absorbtion system –SAS), system blokowania przednich kół do jazdy na wprost(front wheel locking system - FWLS), centralny hamulec blokujący(central breaking system – CBS), w pełni zintegrowany system regulacji oparcia(backrest adjusting system –BAS), rączki (pushing handle adjusting system – PHAS), pasów bezpieczeństwa(seat-belt adjusting system – SBAS), mechanizm szybkiego składania stelaża(quick chassis folding system – QCFS) czy wypięcia koła za pomocą jednego przycisku(one click wheel removal system), to niewątpliwe zalety, które znacząco wpływają na poziom zadowolenia, wygodę i komfort użytkowania.

Wszechstronność, niezawodność, solidność i funkcjonalność to tylko niektóre cechy charakteryzujące nasze produkty.
Z pełną dbałością o detale, maksymalnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, tworzymy unikatowe wózki dla aktywnych i wymagających rodziców, a jako nadrzędny cel stawiamy sobie bezpieczeństwo i komfort dziecka.

Ergonomiczne wykończenia z najwyższej jakości materiałów, miękkie i luksusowe tkaniny, przestronne i wygodne wnętrze z systemem wentylacji, starannie wyselekcjonowane detale oraz niebanalne akcesoria, dopełniają unikatowego charakteru, a bogata paleta barw w połączeniu z efektownym wzornictwem i starannym wykonaniem, pozwoli zaspokoić najróżniejsze gusta i wyróżnić się z tłumu elegancją, klasą i oryginalnością.
p-1-oparcie.png

MODUŁ REGULACJI OPARCIA

Zarówno gondola jak i spacerówka wyposażone są w regulowane oparcie. Gondola posiada 3-stopniową regulację oparcia, o delikatnym kącie nachylenia, podpierającą główkę i szyję noworodka, zapewniającą komfortowe i bezpieczne ułożenie dziecka w zależności od potrzeb. Podobnie spacerówka posiada rozkładane oparcie, przy czym kąt nachylenia oparcia jest większy, dostosowany do dziecka, które potrafi samodzielnie siedzieć, a oparcie podpiera całe plecy i głowę, rozkładając się w najwyższym kącie wychylenia do pozycji półleżącej.
p-1-wentylacja.png

SYSTEM SWOBODNEJ WENTYLACJI

Gondola i spacerówka wyposażone są w system wentylacji wbudowany w górne części budki. Odpinane na zamek, ukryte okienka uszyte z perforowanej siateczki zapewniają idealny przepływ powietrza w upalne dni. Obydwie budki się składają umożliwiając dziecku szersze pole widzenia.
p-1-srodek.png

MIĘKKI ŚRODEK

Gondola wyposażona jest w miękki materacyk o sprężystej strukturze, dopasowującej się do ciała dziecka, a całe wnętrze i materacyk powleka delikatna, jasna bawełna, która znakomicie odprowadza wilgoć.
p4-jazda-przodem-tylem.png

JAZDA PRZODEM I TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY

Wersja spacerowa wózka, poprzez specjalne mocowanie, pozwala za pomocą łatwego mechanizmu wpięcia umieszczonego na stelażu, obrócić spacerówkę tak, aby była skierowana przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.
p2-modul-regulacji-podnozka.png

MODUŁ REGULACJI PODNÓŻKA

Równie ważną funkcję spełnia zainstalowany w spacerówce podnóżek, który dzięki możliwości regulacji pozwala dostosować dolną część ciała, układając nogi wygodnie w pozycji siedzącej lub półleżącej. Ponadto podnóżkowa część tkaniny zabezpieczona jest folią, która chroni przed zabrudzeniem wózka.
p3-zroznicowany-teren.png

ZRÓŻNICOWANY TEREN

Rama wózka wyposażona w system amortyzacji łagodzi drgania i wstrząsy podczas spaceru, a dodatkowo duże i pompowane koła powodują, że wózek jest stabilny na nierównym podłożu. System amortyzacji w połączeniu z pompowanymi kołami umożliwia łatwe prowadzenie naszych wózków na różnego rodzaju podłożach.
p2-bezpieczenstwo.png

BEZPIECZEŃSTWO

Spacerówka została wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które można dowolnie regulować, dostosowując je do dziecka. Odpinana barierka dodatkowo zabezpiecza przed wypadnięciem.
p3-modul-regulacji-raczki.png

MODUŁ REGULACJI RĄCZKI

Rączka do prowadzenia wózka jest regulowana za pomocą przycisków po bokach. Dzięki temu, każdy prowadzący wózek może odpowiednio dostosować rączkę do swojego wzrostu.
p3-centralny-hamulec.png

CENTRALNY HAMULEC

wózek wyposażony jest w centralny hamulec blokujący (CBS) Blokuje oba koła jednocześnie, dzięki czemu wózek nie ma możliwości poruszania się do przodu. Dobrze sprawdza się na pochyłym podłożu, zapewniając bezpieczeństwo dziecku.
p3-blokada-kol.png

BLOKADA KÓŁ

Wózek wyposażony jest dodatkowo w system blokowania przednich kół (FWLS). Ustawienie kół na wprost i ich blokada za pomocą przycisku lub włączenie modułu obracania kół sprawia, że wózek jest zwrotny, łatwo i płynnie się prowadzi.
p3-amortyzacja.png

AMORTYZACJA

Amortyzatory/sprężyny umiejscowione są na ramie stelaża wózka. Podczas jazdy mechanizm ten łagodnie odchyla się od pionu, przez co skutecznie amortyzuje wszelkie drgania i wstrząsy.

Gotowi na Baby World?